Willa Żaba 

 

Nocleg, wypoczynek i rekreacja w miejscowości Serock nad Jeziorem Zegrzyńskim

REZERWACJA

BLOG

Noclegi, wypoczynek i rekreacja w sercu Serocka.

 

Zapraszamy do Willi Żaba znajdującej się nad samym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego w centrum turystycznego miasteczka Serock. Utrzymana w żeglarskim klimacie, jest idealna dla rodzin z dziećmi oraz osób preferujących aktywny wypoczynek.

 

Goście naszego obiektu mogą korzystać ze znajdujących się nieopodal plaży miejskiej, kąpieliska, placu zabaw oraz wypożyczalni rowerów i kajaków wodnych. W sąsiedztwie znajduje się również molo do którego przybijają statki wycieczkowe oraz tramwaj wodny przypływający z Warszawy.

 

Trzy minuty spacerem - tyle potrzeba, aby znaleźć się na uroczym rynku miejskim, na którym w środy i w soboty odbywa się targowisko. W okresie letnim podczas weekendów można wziąć udział w organizowanych koncertach oraz imprezach kulturalnych. Liczne deptaki, nadrzeczny bulwar oraz ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku. Można również odpocząć na zadbanych zacisznych skwerach oraz w parkach miejskich.

 
Wieczorami polecamy odwiedzenie okolicznych restauracji. Cukiernie, pizzerie, smażalnie ryb, naleśnikarnia, kebab bądź tradycyjna polska kuchnia. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki ATRAKCJE, gdzie można znaleźć więcej szczegółowych informacji o Serocku i okolicy.

 

 

ul. Niska 7, 05-140 Serock

tel. 602-215-429

e-mail: willazaba@willazaba.pl

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności